Zahrada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sortiment cherry rajčat

+14
Mashell
J.R.
padr
Wimpi
jirkakuta
Zdenci
miroslav
Jiřina
Bacula
MrBig46
Uďa
miseku
Catka
Mirek
18 posters

Strana 11 z 15 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro LuckyLuke Wed Apr 05, 2017 5:11 pm

Mirek napsal:
Klidně bych je ještě vysel, není pozdě.

Asi jo, ale letos toho mám víc než dost. sunny Půlka sazenic půjde stejně z domu z důvodu místa. Limit mám 20 sazenic.
LuckyLuke
LuckyLuke

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 27. 03. 17
Location : Uherské Hradiště

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro MrBig46 Wed Apr 05, 2017 6:20 pm

Nějak se mně nepovedly výsevy a předpěstování cherry rajčat. Teď mám na zahradu jen pět sazenic, ale počítal jsem tam s osmi. Mám dvě Sungold F1 a po jedné Mandat F1, Aweet Aperitif a Rubinku. Nějak jsem to podcenil, hodila by se mně ještě jedna Rubinka a jeden Mandat F1. Možní jsem měl ještě vyset některou z odrůd, které mám teď na lodži a které jsem vyséval toho 21.prosince. Na té lodžii mám nkonec čtyři kbbelík a v nich po dvou rostlinách Charmant F1, Tomatoberry F1 (zatím nejslabší rostlinky), Philovita F1 a Goldkrone. Mám je teď trvale na lodžii, sice moc nerostou, ale to mně nevadí, ať si zvykají. Že by už některé už kvetly tak to ne, i když všechny už mají nasazené na květ. Teď to vypadá podle předpovědi počasí, že budu běhat po schodech a na noc ty kbelíky schovávat. Času mám dost, ale co na to kolena? Surprised
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Eva Tomišová Thu Apr 06, 2017 7:28 am

S kľudom  môžete vysiať, u nás Juanitu pestuje 4 roky farma Kameničany pri Ilave, tiež mi veľmi chutí ,druhý  rok ich pestujem pár kusov z presevu, skoro nasazdzuje do kvetu a originál F1  má v ponuke iba firma Hartmann-brockhaus - je to snáď najdrahší hybrid.
Eva Tomišová
Eva Tomišová

Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 12. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Eva Tomišová Thu Apr 06, 2017 7:46 am

MrBig46 napsal:Nějak se mně nepovedly výsevy a předpěstování cherry rajčat. Teď mám na zahradu jen pět sazenic, ale počítal jsem tam s osmi. Mám dvě Sungold F1 a po jedné Mandat F1, Aweet Aperitif a Rubinku. Nějak jsem to podcenil, hodila by se mně ještě jedna Rubinka a jeden Mandat F1. Možní jsem měl ještě vyset některou z odrůd, které mám teď na lodži a které jsem vyséval toho 21.prosince. Na té lodžii mám nkonec čtyři kbbelík a v nich po dvou rostlinách Charmant F1, Tomatoberry F1 (zatím nejslabší rostlinky), Philovita F1 a Goldkrone. Mám je teď trvale na lodžii, sice moc nerostou, ale to mně nevadí, ať si zvykají. Že by už některé už kvetly tak to ne, i když všechny už mají nasazené na květ. Teď to vypadá podle předpovědi počasí, že budu běhat po schodech a na noc ty kbelíky schovávat. Času mám dost, ale co na to kolena? Surprised
Pane Vladimíre, Mandant by som vám mohla poskytnúť, aj Rubinku- tá je síce malá, lebo z prvého výsevu mi nezišla, vysievala som 26. januára týždeň neskôr ako Kumato a Charmant, ktoré mi už kvitnú. Druhý krát som vysievala až začiatkom marca zišla až po 2 týždňoch. Mám 6 sadeničiek, s kľudom môžem 2 darovať, podobne aj Mandant F1 namnožený z odrezkov. Len by ste sa museli pre ne zastaviť, čo by som bola rada. Fajn sme si minule popovídali. Ja tiež ešte stále prenášam niektoré, ktoré otužujem vonku na noc dovnútra a hore- dole schodmi. To ochladenie dúfam že nebude také, aby nám mrazy poškodili kvitnúce broskyne, marhule, čerešne ako vlani, dážď je síce potrebný, ale zišlo by sa aj slniečko, aby včielky opeľovali.
Eva Tomišová
Eva Tomišová

Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 12. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro MrBig46 Thu Apr 06, 2017 9:17 am

To je v pohodě. Dám místo nich něco z mých oblíbených buď nějaký biftek nebo velké srdce, tam mám nějakou rezervu, celkově mám navíc asi tak 15 sazenic. Za nabídku děkuji.
                       Vladimír
PS.: Moc se mně u Tebe líbilo, ale je to trochu z ruky. Příště se asi sejdeme až u mne na zahradě. Very Happy
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Eva Tomišová Thu Apr 06, 2017 9:38 am

[quote="Eva Tomišová"]
MrBig46 napsal:Nějak se mně nepovedly výsevy a předpěstování cherry rajčat. Teď mám na zahradu jen pět sazenic, ale počítal jsem tam s osmi. Mám dvě Sungold F1 a po jedné Mandat F1, Aweet Aperitif a Rubinku. Nějak jsem to podcenil, hodila by se mně ještě jedna Rubinka a jeden Mandat F1. Možní jsem měl ještě vyset některou z odrůd, které mám teď na lodži a které jsem vyséval toho 21.prosince. Na té lodžii mám nkonec čtyři kbbelík a v nich po dvou rostlinách Charmant F1, Tomatoberry F1 (zatím nejslabší rostlinky), Philovita F1 a Goldkrone. Mám je teď trvale na lodžii, sice moc nerostou, ale to mně nevadí, ať si zvykají. Že by už některé už kvetly tak to ne, i když všechny už mají nasazené na květ. Teď to vypadá podle předpovědi počasí, že budu běhat po schodech a na noc ty kbelíky schovávat. Času mám dost, ale co na to kolena? Surprised



Vláďo, Mandant by som Ti mohla poskytnúť, aj Rubinku- tá je síce malá, lebo z prvého výsevu mi nezišla, vysievala som 26. januára týždeň neskôr ako Kumato a Charmant, ktoré mi už kvitnú. Druhý krát som vysievala až začiatkom marca  zišla až po 2 týždňoch. Mám 6 sadeničiek, s kľudom môžem 2 darovať, podobne aj Mandant F1 namnožený z odrezkov. Len by si sa musel pre ne zastaviť, čo by som bola rada. Fajn sme si minule popovídali. Ja tiež ešte stále prenášam niektoré, ktoré otužujem vonku na noc dovnútra a hore- dole schodmi. To ochladenie  dúfam že nebude také, aby nám mrazy poškodili kvitnúce broskyne, marhule, čerešne ako vlani, dážď je síce potrebný, ale zišlo by sa aj slniečko, aby včielky opeľovali stromy. Každopádne ich máš u mňa odložené. Prajem pekný víkend. E. T.
Eva Tomišová
Eva Tomišová

Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 12. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Catka Sat May 20, 2017 7:23 am

Letos pěstuji na své zvyklosti docela dost mrňavých cherry rajčat, Vysévala jsem je na mě poměrně pozdě, ale už mají  malé plody. Poskytla jsem jim dokonalou péči a kupodivu i pohnojila. Teď očekávám zvlášť od Rubinky a Charmantu ty dlouhatánské vijany plodů, které mě tak fascinovaly na polních dnech firmy Moravoseed, zatím to ale tak nevypadá. ĹAmuse, Rubinka a Charmant.
Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 P1040414  Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 P1040415  Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 P1040416
Catka
Catka

Poèet pøíspìvkù : 884
Join date : 18. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro MrBig46 Sat May 20, 2017 7:57 am

Tak to už brzy budeš mít něco na zub. S těmi vijany v Moravoseedu je to tak, že oni to něčím hnojí (asi na list) a my nevíme čím (vypadá to na fosfor). Zkusíme se jich příště zeptat, ale někteří z těch co provádějí to asi ani neví a ti co to vědí, možná ani nebudou nám to ochotni sdělit. Za optání nic nedáme.
Vladimír
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Zdenci Sat May 20, 2017 9:18 am

Já jsem se na to ptal a pán mi řekl, že kromě základního vyhnojení pozemku hnojí už jenom na list a to hnojivy řady wuxal, hlavně wuxal super.
Zdenci
Zdenci

Poèet pøíspìvkù : 944
Join date : 10. 01. 15
Age : 38
Location : Pelhřimovsko 620 m.n.m.

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Mirek Sat May 20, 2017 9:43 am

Catka napsal:Letos pěstuji na své zvyklosti docela dost mrňavých cherry rajčat, Vysévala jsem je na mě poměrně pozdě, ale už mají  malé plody. Poskytla jsem jim dokonalou péči a kupodivu i pohnojila. Teď očekávám zvlášť od Rubinky a Charmantu ty dlouhatánské vijany plodů, které mě tak fascinovaly na polních dnech firmy Moravoseed, zatím to ale tak nevypadá. ĹAmuse, Rubinka a Charmant.

Moc pěkná zahrádečka, blahopřeji Shocked Z vánočního výsevu jsem na tom skoro podobně, ale říkám si, zda má smysl (teď neberu to, že mne to baví) věnovat tomu dva měsíce navíc. Bylo chladno, a rajčata (jedná se o kbelíkové pěstování) strašně dlouho čučela. Doma na to nejsou místnosti a venku to v chladu prostě neroste. Na rostlinách to zastavení růstu bylo hodně dlouho znát, a výsevy únorové je rychle dohání. Nemají sice takové plody, ale v nádobách i ve skleníku již odkvétají, vizuelně i zdravotně jsou na tom lépe. Určitě je na vině i mé pracovní vytížení, které je letos abnormální a ubírá mi hodně sil i času. V těchto dimenzícha se již koníček a relaxace mění v honičku a to není dobré.
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Mirek Sat May 20, 2017 9:47 am

Zdenci napsal:Já jsem se na to ptal a pán mi řekl, že kromě základního vyhnojení pozemku hnojí už jenom na list a to hnojivy řady wuxal, hlavně wuxal super.

Ahoj Zdenku, nejsem sice odborník, ale myslím že tam bude ještě něco jiného. Obsah WS: dusík 8%, fosfor 8%, draslík 6% podle mne takové vijany nedá, pokud se tedy budu držet návodu. Myslím že tady už to bude "smrdět" i hormony.


Naposledy upravil Mirek dne Sat May 20, 2017 12:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro MrBig46 Sat May 20, 2017 11:12 am

Abych podpořil tuto diskuzi, tak jsem skočil na lodžii a vyfotil mé čtyři odrůdy (8 rostlin) keříčkových rajčat. Od leva Charmant F1, Tomatoberry F1, Goldkrone a Philovita F1. Také už kvetou a chystám se pohnojit je na list Phosfikem co mně daroval Jiří. Už loni jsem to chtěl zkusit, ale všechna rajčata u mne dopadla špatně a nejdříve jsem musel zlikvidovat ty na lodžii. Taky si nemyslím, že to čím stříkají není jen Wuxal Super.
Vladimír

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 DSCN0321
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Mirek Sat May 20, 2017 12:36 pm

Tam bude nějaká spešl prezentační výživa. Porovnal bych to ještě s rajčatovou velkoprodukcí ve sklenících. Tam je počítačově řízená výživa dávkována ke kořenům, které jsou v nějaké pěstitelské vatě, dále tam určitě jde nějaký "kyslík", aby byl bal provzdušněný. Svou roli tady hraje i řízené osvětlení a teplota. Nevím zda v Lednici byla kapková závlaha, ale rostliny byly jen v nevytápěných? foliácích bez klimatizace, tzn. že i v horku. Přesto měly na sobě v tom okamžiku bohatější úrodu než ta rajčata ve skleníku, kde to dozrává odspodu a již polozralá rajčátka jsou sklízena. Rostliny jsou sice několik metrů dlouhé, ale tolik zralých plodů na nich souběžně není. To co bylo v Lednici bylo až nádherně "nereálné".

PS: V této souvislosti si dokáži vybavit co umí udělat růstový hormon Gyberrelin s tvarem, velikostí i strukturou bobulí (i třapiny) révy.
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Catka Sat May 20, 2017 12:39 pm

Rostlinky máš krásné, ale nevznikne Ti z toho džungle? Zdá se mi, že je máš docela nahusto.
Catka
Catka

Poèet pøíspìvkù : 884
Join date : 18. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Eva Tomišová Sat May 20, 2017 1:12 pm

Aj ja prispejen do diskusie, posielam obrázky mojich Cherry: vonku vo dvore- Gardenberry a Sladkaja Devočka posadená v kvetináči spolu s Kumato Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 IMG_4944 Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 IMG_4961
V sklenníku 1. obrázok Juanita 2. Mandant, 3. Bejbino Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 IMG_4956 Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Mandant_2 Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 IMG_4959
A aby som s len nechválila,takto vyzetajú Tomatoberry objednané z Neoseeds od p. Neorala prvé je posadené vonku, očividne je nejak divne determinantné, druhé vytiahnuté v sklenníku.Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 IMG_4960 Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 IMG_4958
Eva Tomišová
Eva Tomišová

Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 12. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Catka Sat May 20, 2017 1:34 pm

Tak to Tomatoberry z Neosseds poznávám, měla jsem úplně stejné před dvěma lety. Vypadá to, že mají velké zásoby. Vyniká ještě jednou zvláštní vlastností, plody při dozrávání skoro všechny opadly.
Catka
Catka

Poèet pøíspìvkù : 884
Join date : 18. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro MrBig46 Wed May 24, 2017 9:31 pm

Tak zítra začnu konečně stříkat ty cherry rajčata na lodžii Phosfikem. Zatím nejsem rozhodnutý jestli budu střkat jednou týdně nebo vždy za deset dní. Uškodit tímto postřikem rajčatům asi nemohu. Možná si ten postřik vezmu i na zahradu, kde mám Rubinku, Mandat, Sungold a Sweet Aperitif.
Vladimír
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Jiřina Sun Jun 04, 2017 9:54 am

Začaly se mi tvořit plody na Sladkaja Děvočka s expirací r. 2018, která mi byla doručena loni v létě. Plody jsou kulaté, na přebalu oválné o klasickou Děvočku se opět nejedná, takže zase zklamání. U ruských semen zcela běžná věc. V sáčcích z JAR bylo opravdu to, co na přebalu. J.
Jiřina
Jiřina

Poèet pøíspìvkù : 659
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Catka Sun Jun 25, 2017 7:18 pm

Udělala jsem si dnes drobnou radost a provedla ochutnávku těch několika cherry rajčat, která se uráčila dozrát. Jasným vítězem je Rubinka, na paty ji šlape Maglia Rosa, průměrně letos chutná L'Amuse a naprostým propadákem je Charmant, ovšem i ten má jakýsi náznak chuti. Něco tak naprosto jalového, jako je Pozzano F2 se dá možná koupit v zimě v obchodě. To ale není cherry, ale zase exkluzivně vypadá. Snad brzy dozrají další odrůdy a ochutnávka bude bohatší.Rajčata dozrávají jaksi neochotně, ale každý den se dá něco k jídlu najít.
Catka
Catka

Poèet pøíspìvkù : 884
Join date : 18. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro MrBig46 Sun Jun 25, 2017 8:24 pm

Jani, ta Rubinka je trochu větší než běžná cherry? Mně taky moc v té Lednici chutnala.
Vladimír
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Eva Tomišová Mon Jun 26, 2017 7:28 am

Z mojich Cherry najlepšie chutná jednoznačne Gardenberry z kýbla vo dvore, potom Sungold, Maglia rosa, Juanita zo sklenníka je trocha kyslejšia. Rubinka mi z prvého výsevu nevzišla, tak ju nemám v sklenníku a vonku ešte nezreje, aby som mohla porovnať. Najviac ma sklamalo Datlo , so Santa Orange nemôže súperiť,škoda,že som Santu nedala do sklenníka, vonku mi ho dobili krúpy. Sklamal ma aj  Charmant, Mandant- čo do veľkosti plodov a skorosti dozrievania ma tiež neoslnil. Pollicino som siala oveľa neskôr a dozrieva krásne a zaujímavé, že tento rok má oveľa väčšie plody ako vlani aj trocha iný tvar, hoci som kupovala sememá oba roky  v originál tom istom balení"Pro mlsné jazýčky " od Sema.Musím pohľadať niekde foto z minulého roku.
Eva Tomišová
Eva Tomišová

Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 12. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Vlasta L. Mon Jun 26, 2017 1:23 pm

Catka napsal:Udělala jsem si dnes drobnou radost a provedla ochutnávku těch několika cherry rajčat, která se uráčila dozrát. Jasným vítězem je Rubinka, na paty ji šlape Maglia Rosa, průměrně letos chutná L'Amuse a naprostým propadákem je Charmant, ovšem i ten má jakýsi náznak chuti. Něco tak naprosto jalového, jako je Pozzano F2 se dá možná koupit v zimě v obchodě. To ale není cherry, ale zase exkluzivně vypadá. Snad brzy dozrají další odrůdy a ochutnávka bude bohatší.Rajčata dozrávají jaksi neochotně, ale každý den se dá něco k jídlu najít.

Já jsemVás varovala, že Pozzano nestojí za práci Evil or Very Mad a to jsem psala o F1, takže ani jeho děcko se nepolepšilo. Mohu tedy sklidným srdcem ty sebrané efdvojky vyhodit, aby se už nepletly.

Vlasta L.

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 03. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Catka Mon Jun 26, 2017 5:53 pm

Pro Vladimíra: Nevím jak má podle "normy" vypadat Rubinka, ale u mě je to normální cherry, spíše menší než větší.
Pro Vlastu L.: Ano, varování se mi dostalo, Pozzano F1 je nádherná rostlina s luxusními plody, které asi taky nebudou na přímý konzum nic extra, ale dají se usušit, Pozzano F2 je malé a na sušení nevhodné. Ovšem pro tchýni jsou vyhovující, není třeba ji příliš rozmazlovat, mohla by se zdržet déle.
Catka
Catka

Poèet pøíspìvkù : 884
Join date : 18. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Eva Tomišová Wed Jun 28, 2017 1:46 pm

Tak som nachystala na tanier výber z mojich Cherry, ktoré zatiaľ dozrievajú.Zľava Juanita, Goldkrone, Sladkaja Devočka, v strede 2 Bejbina s Pollicinami, pri nich hore Gardenberry, dolu vpravo Mandant  a Datlo. 1ks. Black Cherry a celkom vpravo Charmant a nad ním 1 Maglia rosa. Ešte pridávam pre porovnanie foto vlaňajšieho a tohoročného Pollicina - tohoročné je väčšie a má na konci oválu špic, vlaňajšie ho nemalo ( obe som siala z originál balenia od Sema.)

 Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 IMG_5072
Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 IMG_4483 Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 IMG_5079
Eva Tomišová
Eva Tomišová

Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 12. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro MrBig46 Wed Jun 28, 2017 5:51 pm

Dnes jsem utrhl první dvě Maglia Rosa, jednu jsem hned snědl a druhou jsem si vzal domů, chci si vybrat nějaká semena.
Vladimír
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 11 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 15 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru