Zahrada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sortiment cherry rajčat

+14
Mashell
J.R.
padr
Wimpi
jirkakuta
Zdenci
miroslav
Jiřina
Bacula
MrBig46
Uďa
miseku
Catka
Mirek
18 posters

Strana 12 z 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Eva Tomišová Wed Jun 28, 2017 7:16 pm

Vladimíre, semená z Maglie rosy  som vybrala tiež, sú už vykvasené aj usušené, chuťovo sa mi páči, mám ju od Jany, vo veľkom kvetináči je neskutočne obsypaná plodmi.
Eva Tomišová
Eva Tomišová

Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 12. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro MrBig46 Thu Nov 23, 2017 10:26 am

Od pátku jen polehávám v posteli s teplotami, v pondělí mně nasadila doktorka antibiotika (našli něco v moči) a tak to vypadá, že se na zahradu udělat předzimní úklid v dohledné době nedostanu (jen doufám, že nebude moc mrznout- musím vylít vodu z batelů). Proč to píši zde? Jak tak ležím a koukám do stropu, tak jsem udělal zásadní rozhodnutí, že rajčata typu cherry už vůbec pěstovat nebudu. Nebudu ani zkoušet nové odrůdy jako je Jahodo atd. Musím se zbavit závislosti na tom, že chci každou odrůdu ochutnat. Stejně vždycky zjistím, že pokud jde o chuť tak nic supr nového nenacházím a pěstování cherry mně při stejné pracnosti s pěstováním ostatních rajčat nepřináší nic navíc.
Zatí to vidím tak, že dnes vyhodím matečné rostliny Tomatoberry a Philovita, které jsem měl určeny pro zimní klonování (jistě potěším manželku) a budu se postupně snažit, zbavit se všech semen cherry rajčat, která jsem nashromáždil. Kuřák také nemůže mít doma krabičku cigaret, když chce skončit s kouřením. Takže rok 2018- cherry 0 ks.
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro padr Thu Nov 23, 2017 1:06 pm

Jen aby se ti pak nezastesklo po "jednohubkách" Smile
Předpokládám, že se to netýká Ramallet. Nebo ty jsou větší a nepatří mezi cherry?
padr
padr

Poèet pøíspìvkù : 681
Join date : 20. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro MrBig46 Thu Nov 23, 2017 1:31 pm

No není to špatné takhle si poďobat nějaké cherry, pokud možno v různobarevné směsi. Ale na zahradě na to nemám čas ani náladu a doma mně už je to jedno, jestli si pokrájím rajče nebo zobu jednohubky. Když vydržím celou zimu bez rajčat, tak v sezóně, kdy už mně chutnání různých rajčat leze krkem, tak po nějakých cherry ani nehlesnu.
Ramallet je sice malé rajče, ale zařadit ho k cherry asi nelze. Mluvím teď o odrůdách Ramallet typu multiflora jejichž květenství silně připomíná Ildi. Jedna z těchto odrůd mně moc chutná, mám ji stále uskladněnou v relativním teple (18 °C) a testuji, jak dlouho vydrží než přezraje a začne kvasit. Pro mne má tyto výhody: výborná chuť, chutná i úplně nedozrálá, velmi úrodná a žádné praskání žádné poškození plodů při manipulaci. Budu jí věnovat všechno místo, které mně vybyde po cherry.
Vladimír
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Catka Fri Nov 24, 2017 6:18 pm

Taky jsem uvažovala nad možností, že nebudu pěstovat žádná cherry rajčata, stejně je vždy téměř všechna rozdám. Přebytky ukládám do mrazničky a nějak je v zimě nestíhám zpracovat, takže zabírají místo něčemu užitečnějšímu. Ale tak radikálního činu nejsem schopna, takže možná jim věnuji jeden paletový box, kam se vejdou čtyři kousky.
Catka
Catka

Poèet pøíspìvkù : 884
Join date : 18. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Eva Tomišová Fri Nov 24, 2017 9:04 pm

Vladimíre, prajem skoré uzdravenie. Ja určite nejaké cherry pestovať budem, skúsim Philovitu, ak mi zíde , tiež Gardenberry, Orange Santu, Datlo ,Pollicino, možno aj nejaký Mandant, ďalej Sweet Aperitiv , skúsim novinky Pink Charmer a Sugar Gloss a z presevu Juanitu. Radi ich dzobkáme za pochodu či už vonku na záhrade , alebo i vnútri len tak z misky. Rada by som vyskúšala aj z tých tvojich Ramalletiek pre dlhodobé skladovanie. Minulý týždeň som som obrala posledné rajčinky zo sklenníka, snáď ešte vydržia zo 2 týždne do polovice decembra. Eva T.

Eva Tomišová
Eva Tomišová

Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 12. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Wimpi Mon Dec 18, 2017 5:09 pm

Zdar přátelé alien
Letos (v.r. 2017) jsem v nádobách (20 litrů), umístěných před jižní zdí domu, pěstoval a zkoušel tyto odrůdy: Purple Bubmle Bee, Goldkrone, Black Zebra, Black Cherry, Banana Legs,  Nectar, Bejbino, Tomatoberry, Blush Tiger. Z nich chuťově nejlépe hodnotím: Goldkrone, Nectar a Tometo Berry, pak v druhém sledu: PBB a asi Black zebra. Do příštího roku postupují a ponechám si: Goldkr., Tomato Berry a Blush Tiger (BT hlavně kvůli vzhledu). Tyto tři základní odrůdy pro rok 2018 jsem zkušebně doplnil o tyto: Sweet aperitif,  Cherrola, Bicolor Cherry, Sweetie, Bumble Bee Golden, Ciliegino di Pachino a Miele. Hlavně se těším na Sweet aperitif, co se asi z něho vyklube.... Shocked
Wimpi
Wimpi

Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 16. 01. 15
Location : Strakonicko, (450m)

http://www.otavskavinicka.cz

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Mirek Mon Dec 18, 2017 5:54 pm

Můj sortiment cherry pro příští rok bude kopírovat ten letošníletošní. Bohužel nemohu sehnat originál odrůdy Rosada F1, tak nějak vymizela z nabídky, a pěstovat rovněž nebudu Tomatoberry Grande.
Zastřešený záhon vyhradím i pro cherry, bude to na úkor "průmyslových" odrůd, Sun Series od Tokity půjde zase do skleníku.
Darem jsem dostal balení semen rajčat z Portugalska. Bohužel není uvedena žádná odrůda, jen Tomate Cereja, což je Rajče Třešeň. Vyzkoušíme - uvidíme.
Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 20171210 Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 20171211

Fotky jsou bohužel mobilové nekvalitní.
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Jiřina Mon Dec 18, 2017 9:38 pm

Ještě dneska jsem měla v práci ke svačině moje cherry rajčata ze skleníku. Uchovávala jsem je v přepravce v dětském pokoji, kde se v posledních létech děti vyskytují jen sporadicky. Nic neshnilo, něco postupně přisychá. Už moc nechutnají, spolupracovnicím chutnaly velmi. Odrůdy hlavně Datlo. J.
Jiřina
Jiřina

Poèet pøíspìvkù : 659
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Mirek Sat Dec 23, 2017 6:54 am

Začínám se pídit po skvělé odrůdě Rosada, které se jaksi vytratila z nabídky prodejců. Místo ní doporučují odrůdu Modus Máte ji někdo?
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Mirek Wed Dec 27, 2017 8:30 am

Tak se mi podařilo najít stránky kde jsem Rosadu objednal a již i uhradil. Pro jistotu ještě objednám i Modus a novou várku Sungoldu.
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro miseku Wed Jan 03, 2018 3:14 pm

Dorazily mně semínka rajčat z Ukrajiny https://www.nikitovka.com/products/202752 a https://www.nikitovka.com/products/203204. Jsem na ně zvědavá...
miseku
miseku

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 17. 01. 15
Location : Uherskohradišťsko, cca 220 m n.m.

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Eva Tomišová Wed Jan 03, 2018 4:27 pm

Mne tiež včera dorazili  semienka Dwarf objednané cez Ebay z chorvátskeho a amerického webbu, som zvedavá. Eva T.
Eva Tomišová
Eva Tomišová

Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 12. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Mirek Wed Jan 03, 2018 5:46 pm

miseku napsal:Dorazily mně semínka rajčat z Ukrajiny https://www.nikitovka.com/products/202752 a https://www.nikitovka.com/products/203204. Jsem na ně zvědavá...

Jeden odkaz nefunguje, ale mělo by se jednat o odrůdy Vishnya Yubbi a Mickey Mouse. Doufám, že jsem to opravil správně.

Vischnya Yubbi mi připomíná Sladkou děvočku, ta je taky determinantní. Ještě více mne však zaujala odrůda British Breakfast. Sad  Ukecli jste mne, a tak jsem objednal obě odrůdy a ještě k tomu dvě odrůdy melounů.

PS: Ještě než jsem odeslal objednávku, tak jsem pídil a našel tento odkaz. Jsou tam tři vyobrazení odrůdy, ale bohužel na každém vypadá jinak Mad . Takže jdu pídit dál ....
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Mirek Wed Jan 03, 2018 5:50 pm

Nalezl jsem orig. přebal, a na něm vypadá pěkně.

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Tomat_vishnya_ubbi-500x500
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Eva Tomišová Wed Jan 03, 2018 6:15 pm

Dnes som tiež pozerala len tak na Nikitovke a zaujali ma hlavne tieto veľmi skoré - voľný preklad som si uložila pre seba k sezóne 2019 :

KIBITS  
Veľmi skoré (68-75 dní) ukrajinské dedičstvo na otvorenom teréne. Determ.  paradajky, rastlina rastie až do výšky 100 cm . Veľmi chutné, mäsité, tmavo červené, sladké paradajky, hmotnosť 60-80 g (2-3 oz.). Odolný voči neskorému hnilobe. Používajte čerstvé a konzervujte.

MOSKOVSKIYE ZVEZDY F1  
Veľmi skorá odroda (75-95 dní). Kompaktné puzdro s výškou 45-60 cm. Plody sú jasne červené, zaoblené, husté, s hmotnosťou 100-110 g. Rozmanitosť sa vyznačuje vysokým výťažkom a odolnosťou voči všetkým závažným ochoreniam. Používajte na čerstvú spotrebu a konzerváciu.

RENET  
Veľmi skoré (80-85 dní) ukrajinské dedičstvo. Determ. paradajky, rastlina rastie 40-50 cm  Výšky. Husté, červené paradajky, hmotnosť 70-80g (2,5-3oz.). Odolné voči praskaniu a všetkým hlavným chorobám paradajok.

TOMATO OBZHORA
Skoré (80-95 dní), vysoko výnosné ruské dedičstvo. Determinantné  paradajky, rastlina rastie až 70 cm . Veľmi chutné, sladké s ľahkou kyslou, červené paradajky, hmotnosť do 70g . Odolnosť voči chorobám

LYANA ROZOVYY
JEDNA Z PRVÝCH (87-93 DNÍ) UKRAJINSKEJ DEDIČSTVA HEIRLOOM PRE OTVORENÉ TERÉNY. DETERM.  PARADAJKY, RASTLINA RASTIE 50-60 CM VÝŠKY. OKRÚHLE, VEĽMI CHUTNÉ, HUSTÉ, RUŽOVÉ PARADAJKY, HMOTNOSŤ 100-120 G . ODOLNÁ VOČI VŠETKÝM ZÁVAŽNÝM OCHORENIAM PARADAJOK A PRASKANIU.

TOMATO DZHINA
Veľmi skoré (88-93 dní), vysoko výnosné odrodyDeterminantné  rajčiaky rastie 60-65 cm  vysoký. Šťavnaté, červené plody, hmotnosť 150-160g . S výbornou chuťou.

Všetky majú uvedenú dobu od vyklíčenia po zrenie. Bárs by to bolo tak. Eva T
Eva Tomišová
Eva Tomišová

Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 12. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro miseku Wed Jan 03, 2018 6:34 pm

Mirek napsal:
miseku napsal:Dorazily mně semínka rajčat z Ukrajiny https://www.nikitovka.com/products/202752 a https://www.nikitovka.com/products/203204. Jsem na ně zvědavá...

Jeden odkaz nefunguje, ale mělo by se jednat o odrůdy Vishnya Yubbi a Mickey Mouse. Doufám, že jsem to opravil správně.

Vischnya Yubbi mi připomíná Sladkou děvočku, ta je taky determinantní. Ještě více mne však zaujala odrůda British Breakfast. Sad  Ukecli jste mne, a tak jsem objednal obě odrůdy a ještě k tomu dvě odrůdy melounů.

PS: Ještě než jsem odeslal objednávku, tak jsem pídil a našel tento odkaz. Jsou tam tři vyobrazení odrůdy, ale bohužel na každém vypadá jinak  Mad . Takže jdu pídit dál ....

Ano, opravil jste to správně. Děkuju. Bohužel jsem zkontrolovala jenom ten první odkaz...
Kdyby ta Vischnya Yubbi byla jako Sladkaja Děvočka, tak to by bylo super. Zkusím dát jednu i do skleníku. Těch obrázků jsem si také všimla, jednou oválné, podruhé kulaté...ale dle popisu by měly být oválné...doufejme Mad .
Odrůda TOMATO BRITANSKIY ZAVTRAK vypadá taky dobře, mně připomíná zase Daterino nebo Mini San Marzano.
miseku
miseku

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 17. 01. 15
Location : Uherskohradišťsko, cca 220 m n.m.

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Mirek Wed Jan 03, 2018 7:29 pm

A aby to nebylo jen tak, tak jsem ještě objednal odrůdu Krasnyj Ochotnik. Rolling Eyes

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 1_ee260a28-1efb-443c-83a6-8370081e6c8d_grande
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro miseku Wed Jan 03, 2018 8:02 pm

Plánujete někdo letos vyzkoušet odrůdu Jahodo od SEMO?
miseku
miseku

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 17. 01. 15
Location : Uherskohradišťsko, cca 220 m n.m.

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Mirek Wed Jan 03, 2018 9:30 pm

Já mám stále osvědčené své F2 Tomatoberry Garden, které vysévám již několik let a jsou skvělé. Letos jsem zkoušel i Gardenberry a rozdíl v chuti jsem nepozoroval. Plody byly stejné tvarem, chutí i vybarvením, jedinný rozdíl jsem pozoroval v době, kdy byly plody ještě zelené. Gardenberry bylo světlezelené, Tomatoberry tmavější. Objednal jsem F1 Tomatoberry, abych omladil a odebral nová semena.
Tady je odpověď na rozdíl mezi Jahodem a Gardenberry od pana Prášila ze Sema. Když se podívám na přebaly, tak hmotnost obou odrůd je do 20 gramů.
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro miseku Wed Jan 03, 2018 9:56 pm

Mirek napsal:Já mám stále osvědčené své F2 Tomatoberry Garden, které vysévám již několik let a jsou skvělé. Letos jsem zkoušel i Gardenberry a rozdíl v chuti jsem nepozoroval. Plody byly stejné tvarem, chutí i vybarvením, jedinný rozdíl jsem pozoroval v době, kdy byly plody ještě zelené. Gardenberry bylo světlezelené, Tomatoberry tmavější. Objednal jsem F1 Tomatoberry, abych omladil a odebral nová semena.
Tady je odpověď na rozdíl mezi Jahodem a Gardenberry od pana Prášila ze Sema. Když se podívám na přebaly, tak hmotnost obou odrůd je do 20 gramů.

Gardenberry F1 jsem také zkoušela a chutnalo, proto mě zajímá i to Jahodo. Asi ho vyzkouším a srovnám s Gardenberry, jestli bude opravdu "rajčatovější" a taky snad i větší.
miseku
miseku

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 17. 01. 15
Location : Uherskohradišťsko, cca 220 m n.m.

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Jiřina Wed Jan 03, 2018 10:57 pm

Z nových odrůd budu zkoušet Nugget F1 a Delicasy F1, z tradičních Tomatoberry F1, Mandat, Nasťu a Finik O, několik rostlin Datlo. Jahodo zkoušet nehodlám, počkám na reference, nemám již na ně prostor. Jsem hodně konzervativní pěstitelka, na novinky si těžko zvykám, s přibývajícími léty jsem více konzervativní. J.
Jiřina
Jiřina

Poèet pøíspìvkù : 659
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Mirek Wed Jan 03, 2018 11:06 pm

S tím Jahodo jsem si vzpomněl, že jsem zkoušel Tomatoberry Grande, které mělo o něco větší plody než Garden.
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro MrBig46 Wed Jan 03, 2018 11:40 pm

Eva Tomišová napsal:Dnes som tiež pozerala len tak na Nikitovke a zaujali ma hlavne tieto veľmi skoré - voľný preklad som si uložila pre seba k sezóne 2019 :

KIBITS  
Veľmi skoré (68-75 dní) ukrajinské dedičstvo na otvorenom teréne. Determ.  paradajky, rastlina rastie až do výšky 100 cm . Veľmi chutné, mäsité, tmavo červené, sladké paradajky, hmotnosť 60-80 g (2-3 oz.). Odolný voči neskorému hnilobe. Používajte čerstvé a konzervujte.

MOSKOVSKIYE ZVEZDY F1  
Veľmi skorá odroda (75-95 dní). Kompaktné puzdro s výškou 45-60 cm. Plody sú jasne červené, zaoblené, husté, s hmotnosťou 100-110 g. Rozmanitosť sa vyznačuje vysokým výťažkom a odolnosťou voči všetkým závažným ochoreniam. Používajte na čerstvú spotrebu a konzerváciu.

RENET  
Veľmi skoré (80-85 dní) ukrajinské dedičstvo. Determ. paradajky, rastlina rastie 40-50 cm  Výšky. Husté, červené paradajky, hmotnosť 70-80g (2,5-3oz.). Odolné voči praskaniu a všetkým hlavným chorobám paradajok.

TOMATO OBZHORA
Skoré (80-95 dní), vysoko výnosné ruské dedičstvo. Determinantné  paradajky, rastlina rastie až 70 cm . Veľmi chutné, sladké s ľahkou kyslou, červené paradajky, hmotnosť do 70g . Odolnosť voči chorobám

LYANA ROZOVYY
JEDNA Z PRVÝCH (87-93 DNÍ) UKRAJINSKEJ DEDIČSTVA HEIRLOOM PRE OTVORENÉ TERÉNY. DETERM.  PARADAJKY, RASTLINA RASTIE 50-60 CM VÝŠKY. OKRÚHLE, VEĽMI CHUTNÉ, HUSTÉ, RUŽOVÉ PARADAJKY, HMOTNOSŤ 100-120 G . ODOLNÁ VOČI VŠETKÝM ZÁVAŽNÝM OCHORENIAM PARADAJOK A PRASKANIU.

TOMATO DZHINA
Veľmi skoré (88-93 dní), vysoko výnosné odrodyDeterminantné  rajčiaky rastie 60-65 cm  vysoký. Šťavnaté, červené plody, hmotnosť 150-160g . S výbornou chuťou.

Všetky majú uvedenú dobu od vyklíčenia po zrenie. Bárs by to bolo tak. Eva T
Já si myslím, že ta čísla uvedená u jednotlivých odrůd jsou hausnumera.
Vladimír
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Mirek Tue Jan 09, 2018 5:04 pm

Tak jsem dnes nalezl ve schránce obálku z Nikitovky Seeds, mmj. se semínky rajčat Britanskij Zavtrak, Krasnyj Okhotnik a Vischnya Yubbi. Zmínka o nich je v příspěvcích výše.
Rajčata zatím nechávám "plavat", ale bude již přinejmenším vhodné začít s výsevem paprik.
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Sortiment cherry rajčat - Stránka 12 Empty Re: Sortiment cherry rajčat

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru