Zahrada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Databáze rajčat pěstovaných v ČR a SR

4 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Databáze rajčat pěstovaných v ČR a SR - Stránka 2 Empty Re: Databáze rajčat pěstovaných v ČR a SR

Příspěvek pro Mirek Wed Dec 27, 2017 9:52 am

MrBig46 napsal:Majitel webu Tomatoville před týdnem napsal: Prosím, nechte ho znovu zaregistrovat.  Měl jsem nárůst počtu registrovaných členů s nevyžádanou poštu a nemohl jsem se jim přes 9000 + zřídit, takže jsem neměl jinou možnost než vyčistit celý seznam.
Protože přiznání plných práv (možnost diskuze a fotky) není automatické, tak každého jednotlivého člena musí přijímat majitel (Mischka). Já jsem čekal více než měsíc, jak dlouho to tenkrát bylo si už přesně nepamatuji. Díval jsem se do Radnice Tomatoville a poslední přijmání členů bylo letos v červnu (dělá to vždy hromadně). Je třeba čekat!
                            Vladimír
Děkuji za info, tím pádem je vše jasné a Tomatoville odkládám do propadliště dějin.
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Databáze rajčat pěstovaných v ČR a SR - Stránka 2 Empty Re: Databáze rajčat pěstovaných v ČR a SR

Příspěvek pro Mirek Wed Dec 27, 2017 10:13 am

Databáze jako taková (a nejen rajčat) je např. tady, jedná se však "jen" o odrůdový sortiment bez dalších informací z pěstování.
Teoreticky by se dalo zřídit nějaké takovéto fórum, kde by se nacházely jen "chlívečky" s jednotlivými odrůdami, kam by jednotliví uživatelé mohli vkládat své příspěvky. Klasická databáze by to ovšem nebyla, protože ta by např. měla umožňovat prohlížení s určitými parametry, tak jako např. výše uvedený TomatoPerez. Bohužel není moc nadšenců, kteří by tohoto projektu přispívali, ale to není jen otázka rajčatářů, ale i dalších "odrůdářů".
Moc pěkné fórum (ruské, zaměřené hlavně na révu) je tady, ale opět je to "jen" forum.
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru