Zahrada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hydroponie 2019

+4
J.R.
sasman
Mirek
Catka
8 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

Hydroponie 2019 - Stránka 6 Empty Re: Hydroponie 2019

Příspěvek pro Zdenci Thu Nov 14, 2019 9:17 am

Ještě jsem slíbil celkové hodnocení pěstovaných plodin z pohledu co má a nemá cenu pěstovat v hydroponii. Osobně jsem byl spokojený se vším. Určitě jsou výborné saláty, hlávky jsou čisté, bez šnečků a slimáků, prostě super. Dokonce jsem za ně byl mnohokrát chválen, že stačí opláchnout a nemusí se prát po listech. Kedlubny nemohu hodnotit, proto jim dám ještě šanci příští sezónu. Jahody rostou, plodí i chutnají takže určitě pokračujeme a dokonce jim vybuduji vlastní stěnu. Papriky také rostly dobře, Artist měl daleko větší úrodu než v záhonu, u ostatních bych řekl srovnatelnou, zde však nevím jestli budu pokračovat. Stejně tak lilek, rostl dobře, ale udělal jen jeden plod. Zde by zřejmě mohla být na vině odrůda Tsakoniky, která se stejně projevila i v záhonu a tímto u mě končí. Bazalka nerostla tak bujně jako v záhonu, ale zato rostla kompaktnější, takže výnos srovnatelný. Rajčata rostla řekl bych standardně, bez projevů nějakých nedostatků a chorob, plody chutnají stejně jako ze záhonu. Příště chci vyzkoušet odrůdy s většími či velkými plody. Z mnou pěstovaných plodin tedy žádná nebyla propadák, takže kdo by to chtěl zkusit vřele doporučuji.
Zdenci
Zdenci

Poèet pøíspìvkù : 944
Join date : 10. 01. 15
Age : 38
Location : Pelhřimovsko 620 m.n.m.

Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru