Zahrada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blýskáček řepkový - "Babišovy filcky"

3 posters

Goto down

Blýskáček řepkový - "Babišovy filcky" Empty Blýskáček řepkový - "Babišovy filcky"

Příspěvek pro Mirek Fri Jul 17, 2015 8:48 pm

Předpokládám že se jedná o šmejdy, kteří se z řepkových polí jiného stáhli na zahrady. Dá se toho nějak zbavit?
Blýskáček řepkový - "Babišovy filcky" 102_9928
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Blýskáček řepkový - "Babišovy filcky" Empty Re: Blýskáček řepkový - "Babišovy filcky"

Příspěvek pro miroslav Fri Jul 17, 2015 10:06 pm

Mirku, todle je mor, v provozovne nosim firemni zlute triko-no jsem snad jeste chutnejsi nez květák!
Chemie je spousta, ktera ucinkuje, ja na vsechny kostaloviny pouzivam zasadne bilou netkanku a je to, ted sem nasazel rukola cinsky a pekingsky zeli a mam to nakryty, jinak by z toho zbyly jen bonsaje

miroslav

Poèet pøíspìvkù : 530
Join date : 13. 03. 15
Age : 38

Návrat nahoru Goto down

Blýskáček řepkový - "Babišovy filcky" Empty Re: Blýskáček řepkový - "Babišovy filcky"

Příspěvek pro Mirek Sat Jul 18, 2015 7:50 am

Nejdříve to ve velkém nalezlo na křen, ale říkal jsem si že tam to až tak nevadí, pak jsem sklidil brokolice a nechal zbytky "košťálů" aby to obrostlo nvými růžicemi a objevili se tam tihle šmějdi. A to je de-facto snímek rostliny den po postřiku proti savým žravým, který mi zbyl. No nic, spláchnu to vodou a udělám brokolicím zábal z bílé netkané.
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Blýskáček řepkový - "Babišovy filcky" Empty Re: Blýskáček řepkový - "Babišovy filcky"

Příspěvek pro miroslav Sat Jul 18, 2015 12:51 pm

aspon pak clovek vidi, kdyz je kvetak,zeli brokolice v krámě a jsou krásně a velké, že to asi muselo byt extra dobre strikáno!

miroslav

Poèet pøíspìvkù : 530
Join date : 13. 03. 15
Age : 38

Návrat nahoru Goto down

Blýskáček řepkový - "Babišovy filcky" Empty Re: Blýskáček řepkový - "Babišovy filcky"

Příspěvek pro Georg Black Wed Jul 22, 2015 7:54 am

Navštívílil i moji révu. Calypso to pořešil bez mrknutí oka.

Georg Black

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Blýskáček řepkový - "Babišovy filcky" Empty Re: Blýskáček řepkový - "Babišovy filcky"

Příspěvek pro miroslav Wed Jul 22, 2015 5:26 pm

na révě ale škodit nebude, spis je to jen jeho mezipristani

miroslav

Poèet pøíspìvkù : 530
Join date : 13. 03. 15
Age : 38

Návrat nahoru Goto down

Blýskáček řepkový - "Babišovy filcky" Empty Re: Blýskáček řepkový - "Babišovy filcky"

Příspěvek pro Georg Black Wed Jul 22, 2015 11:12 pm

Dostavuje se pravidelně v době květu a vyžírá je. Což mi osobně vadí.

Georg Black

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Blýskáček řepkový - "Babišovy filcky" Empty Re: Blýskáček řepkový - "Babišovy filcky"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru