Zahrada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kombinace bylinek na vlasy

2 posters

Goto down

kombinace bylinek na vlasy Empty kombinace bylinek na vlasy

Příspěvek pro tarozumna Tue Jul 27, 2021 9:32 am

Ahoj. znáte nějakou kombinaci bylinek která by mi obecně pomohla na vlasy? primárně proti jejich vypadávání, lámání a suchosti. vím že se hodně pomáhá biotin a zkoušela jsem ty tabletky biotin a ty mi moc nepomohly. proto bych ráda zkusila nějakou kombinaci více látek a bylinek. nevím jestli je nějak nakombinovat doma a nebo je lepší je už koupit v nějakém doplňku stravy kde jsou všechny pohromadě?

tarozumna

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 14. 06. 21

Návrat nahoru Goto down

kombinace bylinek na vlasy Empty Re: kombinace bylinek na vlasy

Příspěvek pro cerdankovaRr Thu Aug 19, 2021 3:41 pm

Ahoj, zkusit si to sama namíchat můžeš. Důležité je držet se těchto bylinek: Přeslička, Kopřiva + Pivovarské kvasnice, a pak brát tyhle látky: selen, methionin, cystein, zinek, meď, vitamíny (hlavně skupinu B) a MSM. Tyhle mám docela vyzkoušené a pozorovala jsem u nich zlepšení vlasů. Nevýhodou je, že se to někdy kupovat všechno zvlášť nevyplatí, ani časově ani ve výsledné částce. Když chci hezčí a hustější vlasy užívám spíš doplňky stravy a příliš neřeším co nakoupit. Můj oblíbený je Vlasimo, které má slušné složení a byla jsem s nimi spokojena a stejně tak i mé vlasy.

cerdankovaRr

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 19. 08. 21

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru