Zahrada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Automatický otvírač

3 posters

Goto down

Automatický otvírač  Empty Automatický otvírač

Příspěvek pro Vlasta L. Tue Jun 25, 2019 8:25 am

Před 3 týdny mi manžel namontoval otvírač, který byl součástí loni koupeného skleníku. Až doteď fungoval bezchybně, z okna na skleník vidím a tak jsem vždy ráno od kafe zjistila, že už je venku teplo. Posledních několik dní po včerním zavření zůstává nedovřená asi 1O cm mezera, i když venku už je za tmy chládek. Nevím, zda je rozbitý, nebo to tak má být. Máte stím někdo zkušenost a nebo zda se to dá nějak regulovat? Děkuji.

Vlasta L.

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 03. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Automatický otvírač  Empty Re: Automatický otvírač

Příspěvek pro J.R. Tue Jun 25, 2019 8:44 am

Mne se na noc zavira.
Chce to asi zkontrolovat, zda tomu uzavreni něco nejak nebrani.
J.R.
J.R.

Poèet pøíspìvkù : 1963
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Automatický otvírač  Empty Re: Automatický otvírač

Příspěvek pro Mirek Tue Jun 25, 2019 11:14 am

Vlasta L. napsal:Před 3 týdny mi manžel namontoval otvírač, který byl součástí loni koupeného skleníku. Až doteď fungoval bezchybně, z okna na skleník vidím a tak jsem vždy ráno od kafe zjistila, že už je venku teplo. Posledních několik dní po včerním zavření zůstává nedovřená asi 1O cm mezera, i když venku už je za tmy chládek. Nevím, zda je rozbitý, nebo to tak má být. Máte stím někdo zkušenost a nebo zda se to dá nějak regulovat? Děkuji.

Hřídelí otvírače se dá otáčet a závitem na ní se tak nastavuje otevření nebo zavření, záleží jaký typ máte.
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Automatický otvírač  Empty Re: Automatický otvírač

Příspěvek pro J.R. Tue Jun 25, 2019 11:30 am

Ano, hrideli se da otáčet, ale obvykle to byva z vyroby nastaveno.
Pokud se drive při nejake teplote zaviral, napr. na noc, tak je to divne, ze prestal.
J.R.
J.R.

Poèet pøíspìvkù : 1963
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Automatický otvírač  Empty Re: Automatický otvírač

Příspěvek pro Vlasta L. Tue Jun 25, 2019 11:53 am

Zda tam něco nevadí jsem už kontrolovala. Muž tvrdí, že je už skleník vyhřátý a tak se to nezavře. Večer bylo uvnitř 20 st., tak to dnes půjdu znovu zjistit až za tmy, kolik tam bude. Do této doby (asi před pěti dny, se dovíral, a že by se to tak prohřálo až teď, je mi divné). Zatím se v té regulaci raděj tedy nebudu hrabat, abych to ještě nez...

Vlasta L.

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 03. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Automatický otvírač  Empty Re: Automatický otvírač

Příspěvek pro Vlasta L. Wed Jun 26, 2019 8:48 am

Tak jsem nechala přes noc celý skleník otevřený a ráno- otvírač byl zavřený. Shocked Tak je zřejmě vše OK, opravdu šlo o vyhřátí a technika funguje. Uf !

Vlasta L.

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 03. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Automatický otvírač  Empty Re: Automatický otvírač

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru