Zahrada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Padlí révové (Oidium), Plíseň révová (Peronospora)

4 posters

Goto down

Padlí révové (Oidium), Plíseň révová (Peronospora) Empty Padlí révové (Oidium), Plíseň révová (Peronospora)

Příspěvek pro Mirek Fri May 01, 2015 8:09 am

Réva nasazuje (hlavně u baráku) na květ, výhony jsou již 20ti centimetrové, a já musím nastartovat konev a udělat první preventivní postřik proti padlí. Možná to namíchám i s postřikem proti peronospoře, která mi vloni poničila květenství. Přikládám snímky postřikového plánu, na který jsem narazil ve vinařských potřebách v Mikulově.
Padlí révové (Oidium), Plíseň révová (Peronospora) Informacni_letak_Postrikovy_plan_A4_kom_Page_1
Padlí révové (Oidium), Plíseň révová (Peronospora) Informacni_letak_Postrikovy_plan_A4_kom_Page_2

Odkaz na Postřikový plán 2015 naleznete tady.

Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Padlí révové (Oidium), Plíseň révová (Peronospora) Empty Re: Padlí révové (Oidium), Plíseň révová (Peronospora)

Příspěvek pro Georg Black Mon May 04, 2015 8:16 am

Díky za info. Každá informace dobrá.

Georg Black

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Padlí révové (Oidium), Plíseň révová (Peronospora) Empty Re: Padlí révové (Oidium), Plíseň révová (Peronospora)

Příspěvek pro miroslav Thu Jul 02, 2015 7:27 pm

včera navečer jsem udělal postřik proti padlí Hf Mycolem, krásně voněl, skoro bych to nejradši vypil Very Happy
myslím, že padlí musí být spokojené, ranní rosa a sucho

miroslav

Poèet pøíspìvkù : 530
Join date : 13. 03. 15
Age : 38

Návrat nahoru Goto down

Padlí révové (Oidium), Plíseň révová (Peronospora) Empty Re: Padlí révové (Oidium), Plíseň révová (Peronospora)

Příspěvek pro J.R. Wed May 04, 2016 8:45 am

Pane Mirku, mate zkusenosti s pripravkem IQ-CRYSTAL (proti padli) ?
J.R.
J.R.

Poèet pøíspìvkù : 1963
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Padlí révové (Oidium), Plíseň révová (Peronospora) Empty Re: Padlí révové (Oidium), Plíseň révová (Peronospora)

Příspěvek pro Mirek Wed May 04, 2016 8:59 pm

Teď si nejsem jistý zda jsem ho používal, musím mrknout do zahradní lékárničky zda se tam nachází.
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Padlí révové (Oidium), Plíseň révová (Peronospora) Empty Re: Padlí révové (Oidium), Plíseň révová (Peronospora)

Příspěvek pro J.R. Thu May 05, 2016 8:11 am

Cetl jsem, ze ma "dlouhotrvající preventivní účinnost proti padlí". Ma od listopadu 2015 minoritni registraci do jahod, tak zvazuji,
zda si ho mam nekdy poridit. Ale asi na Vas velky dojem neudelal.
J.R.
J.R.

Poèet pøíspìvkù : 1963
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Padlí révové (Oidium), Plíseň révová (Peronospora) Empty Re: Padlí révové (Oidium), Plíseň révová (Peronospora)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru