Zahrada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rajčata trpaslíci- Dwarves

+2
Mirek
MrBig46
6 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Rajčata trpaslíci- Dwarves - Stránka 2 Empty Re: Rajčata trpaslíci- Dwarves

Příspěvek pro MrBig46 Mon Dec 18, 2017 8:00 am

Semena Darf Blazing Beauty, Wherokowhai i Sophie´s choice mám pro tebe nachystaná. K tomu ti přidám Sarayev M-22, začal kvést jen tři dny po Sarayev Shtambovyi, kterého semena už nemám (poslední jsem vysel v listopadu). Doufám, že to dám brzy na poštu, přece jen se nám doma ulevilo. Pes už vypadá dobře a tak už nemusíme každý den k veterináři. Teď mám v programu perníčky na stromek. Asi je dnes upeču a od zítřka budu zdobit. Stromek jsem už koupil (druhý syn přijede dopoledne a nazdobí), kapra koupí ten první u nich v  obchodě, takže já už mám připravené vánoce. Všechno ostatní, úklid, vaření, nákup dárků, atd. obstarává manželka, moc mě k ničemu nepustí a tak jen přicmrndávám- podej to, vysaj tam, oloupej to, atd. Takže pro mne lambáda.  Very Happy
                     Vladimír
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Rajčata trpaslíci- Dwarves - Stránka 2 Empty Re: Rajčata trpaslíci- Dwarves

Příspěvek pro MrBig46 Tue Mar 27, 2018 8:59 am

Letos budu pěstovat v pařeništi dvě odrůdy trpaslíků- Dwarf Blazing Beauty a Sleeping Lady. Je to takový pokus jak se jim v pařeništi bude dařit. Budu tam mít také jednoho klasického trpaslíka (determinantního) Mongolskyi karlik. Mám tři rostliny a z toho dvě budu dávat do pařeniště už zítra (už mně kvetou), pochopitelně pokud nebude moc pršet. Na obrázku Mongolskyi karlik.
Vladimír

Rajčata trpaslíci- Dwarves - Stránka 2 DSCN1905
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Rajčata trpaslíci- Dwarves - Stránka 2 Empty Re: Rajčata trpaslíci- Dwarves

Příspěvek pro Eva Tomišová Wed Mar 28, 2018 10:00 am

Vladimíre, aj mne sa celkom pozdáva ten Mongolskiy Karlik, uvidíme, ako bude chutnať. Keď nfotím, dám tiež nejaké Dwarfky.
Eva T
Eva Tomišová
Eva Tomišová

Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 12. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Rajčata trpaslíci- Dwarves - Stránka 2 Empty Re: Rajčata trpaslíci- Dwarves

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru