Zahrada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malé uvítání

+12
padr
Catka
Mashell
jirkakuta
miroslav
J.R.
Zdenci
Jiřina
Admin
kateřina štefkovičová
MrBig46
Mirek
16 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro J.R. Mon Jan 12, 2015 10:56 am

Niceho se nebojte a zkousejte. Dole pod prispevkem jsou 2 tlacitka - 'Nahled' a 'Send'. Pokud stisknete tlacitko 'Nahled' ... mela byste prispevek videt i s pripadnym obrazkem.
J.R.
J.R.

Poèet pøíspìvkù : 1963
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro Zdenci Mon Jan 12, 2015 12:51 pm

Tak koukám, že už jsem poslední registrovaný uživatel bez příspěvku, tak to musím napravit. Chtěl bych tímto pozdravit všechny účastníky na tomto novém fóru a hlavně vyjádřit RESPEKT Mirkovi za jeho činnost, jak už v tvorbě stránek, tak i tohoto fóra.
Zdenci
Zdenci
Zdenci

Poèet pøíspìvkù : 944
Join date : 10. 01. 15
Age : 38
Location : Pelhřimovsko 620 m.n.m.

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro Mirek Mon Jan 12, 2015 12:53 pm

kateřina štefkovičová napsal:popravdě to je pro mne čínská vesnice-vůbec to nechápu,počkám na muže až bude doma a ukáže mi to.Tohle asi sama nedám.

Jak budu doma u PC tak zkusim postup nahrat na video aby byl videt nazorny priklad.
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro Mirek Mon Jan 12, 2015 5:54 pm

Zdenci napsal:Tak koukám, že už jsem poslední registrovaný uživatel bez příspěvku, tak to musím napravit. Chtěl bych tímto pozdravit všechny účastníky na tomto novém fóru a hlavně vyjádřit RESPEKT Mirkovi za jeho činnost, jak už v tvorbě stránek, tak i tohoto fóra.
Zdenci
Díky za podporu!!!
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro Mirek Mon Jan 12, 2015 7:03 pm

kateřina štefkovičová napsal:popravdě to je pro mne čínská vesnice-vůbec to nechápu,počkám na muže až bude doma a ukáže mi to.Tohle asi sama nedám.

Nahrál jsem video s postupem jak vložit obrázek. Obrázek se vkládá na úložnu postimage.org a následně se odkaz vloží sem do fóra. Objeví se náhled obrázku a pokud se na něj klikne tak se otevře v plné velikosti. Velikost obrázku může zůstat původní nebo ze může změnit. Myslím že 640x480 je dostačující. Odkaz na video je tady.
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro kateřina štefkovičová Mon Jan 12, 2015 7:22 pm

Malé uvítání - Stránka 2 Iyokdf Malé uvítání - Stránka 2 2pzxp1z Malé uvítání - Stránka 2 1zdup8j
tak akce se zdařila,ovšem musel pomoct manžel/ nepoužívám myš-takže sem nevěděla co zmačknout, sem uplně tupá/,
kateřina štefkovičová
kateřina štefkovičová

Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro J.R. Tue Jan 13, 2015 8:20 am

Vyzkousel jsem postup podle videa pana Mirka.
Ale pise mi to:

"New members are not allowed to post external links or emails for 7 days."

Tzn. prvních 7 dnu od registrace není mozne vkládat externi odkazy na jiné stranky (weby).


Naposledy upravil J.R. dne Wed Jan 14, 2015 9:17 am, celkově upraveno 1 krát
J.R.
J.R.

Poèet pøíspìvkù : 1963
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro MrBig46 Tue Jan 13, 2015 9:49 am

Měl bych jeden takový návrh- zařadit do rajčat takové vlákno, kde bychom si mohli vyměňovat své zkušenosti z pěstování rajčat. Mne to jak svá rajčata pěstujete hodně zajímá a stále se učím. Vím, že mnozí z Vás už toho hodně o svém pěstování napsali, ale je to rozeseto na různých diskuzích a možná by nebylo od věci to ještě v nějaké ucelené formě presentovat. Moje představa je asi taková, že by se mohlo vlákno třeba jmenovat Rajčata od jara do zimy (nebo jinak- jméno není důležité), ale diskutovalo by se postupně o aktuálních tématech, třeba teď o tom jaké substráty používáme (také o různých doporučeních které se na internetu objevují), o prvních výsevech, klonování, a tak pokračovat celý rok. Vlákna o odrůdách mně docela vyhovují, bifteková rajčata budu psát do kategorie Rajčata na zpracování.
Vladimír
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro Mirek Tue Jan 13, 2015 6:29 pm

Přidal jsem kategorii
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro J.R. Wed Jan 14, 2015 8:58 am

Test - obrazek dle navodu pana Mirka.

Malé uvítání - Stránka 2 ASIA


Muzete všichni vkládat obrazky (nahledy), které se po kliknuti na nahled zobrazi v plne velikosti.
Omezeni na 7 dni (tyden) pro nove cleny bylo vypnuto.

Jirka
J.R.
J.R.

Poèet pøíspìvkù : 1963
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro J.R. Thu Jan 15, 2015 11:58 am

Aktualita - eshop, kde nejvíce nakupuji (nizke ceny) ma tento tyden 'akci'.  Do pátku 16. ledna 12:00 přepravne ZDARMA při nákupu nad 300 Kč. Budu něco objednavat. Pokud tyto zprávy nikoho nezajimaji, nebudu je sem vkládat. Nebo naopak, pokud by byl zajem informovat se, kde co mají za kolik, tak by na to mohla byt rubrika ci vlakno.

Odkaz na eshop  zde.
J.R.
J.R.

Poèet pøíspìvkù : 1963
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro Mirek Thu Jan 15, 2015 12:34 pm

Určitě to může být pro někoho zajímavé. Na fóru je zřízena rubrika Nabídka nebo poptávka a tam by to mohlo být.
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro MrBig46 Thu Jan 15, 2015 1:07 pm

Také souhlasím s tím, že každý příspěvek může být zajímavý. Každé fórum potřebuje, aby diskuze byla živá a různorodá. Návštěvník si potom sám vybere co ho zajímá. Právě informacemi o tom kde je co dostupné,atd. se toto fórum odlišuje od Zahrada.cz a Zahrádkáři.cz. Myslím si, že tento web by se měl stát zajímavý i pro jiné, ty kteří ho budou navštěvovat aby se něco dozvěděli a následně také někteří se přihlásili a něco napsali. Asi nejhorší je, když v tématu u počtu diskuzí je nula.
Vladimír
PS.:Asi se budu muset v dohledné době také pokusit zavěsit nějaký obrázek
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro J.R. Thu Jan 15, 2015 1:31 pm

Priste muze někdo do rubriky Nabídka nebo poptávka zalozit napr. vlakno "Aktuality". Jiz to tam nebudu presouvat, aktuality rychle zastaravaji, jednou za cas to muze Admin stare věci smazat. Každý aspon trochu rozumny příspěvek (v danem kontextu) muze byt zajimavy, nekonecne diskuse o rycich, krtcich, natirani motorovym olejem apod. pro mne zajimave nejsou. Informace, kdo, kde koupil a za kolik zajimave obvykle aspon pro nekoho jsou.

S obrazkem si nedelejte obavy, příspěvek můžete opravit kolikrat chcete. (Pokud nemate ucet na postimage.org (pro ukladani obrazku), tak si ho tam musite nejdriv vytvorit). Chce si to vyzkoušet a pokud výsledek nedopadne, tak ho opravite, dokud to nebude ono.
J.R.
J.R.

Poèet pøíspìvkù : 1963
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro J.R. Wed Jan 28, 2015 9:05 am

Dival jsem se na stranky postimage.org.

Malé uvítání - Stránka 2 Postimage

Pro bezplatne pouzivani je dispozici prostor 8 MB (coz není mnoho, chce to davat mensi fotky, typ JPG, ne PNG). A take obrazek je v pripade, ze si ho nikdo 6 mesicu neprohlizel, smazan.
J.R.
J.R.

Poèet pøíspìvkù : 1963
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro MrBig46 Sat Feb 14, 2015 11:12 am

Mirku, prosím mohl by jste dát sem nějakou skupinu diskuzních příspěvků nazvanou například "Ostatní zelenina" ?
Vladimír
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro miroslav Sun Apr 19, 2015 6:55 am

Možná by se Mirku mohlo založit téma počasí, ale není zde adekvátní místo pro toto téma, takže nadhazuji tento tip do diskuze..

miroslav

Poèet pøíspìvkù : 530
Join date : 13. 03. 15
Age : 38

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro Mirek Sun Apr 19, 2015 7:52 am

Je to tam!
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro MrBig46 Mon Jun 15, 2015 4:13 pm

Pro JirkaKuta:
Jirko, stále se Vám na Tomatoville nezobrazují obrázky? Ptám se tady, protože komunikace v češtině bude pro nás oba jednoduší.
Vladimír
PS.: Vím, že toto nepatří do tohoto tématu, ale někam jsem to musel napsat. Díky.
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro jirkakuta Mon Jun 15, 2015 4:17 pm

Děkuji za optání. Již je vše v pořádku, asi jsem procházel bezpečnostní prověrkou :-)

jirkakuta

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 15. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro MrBig46 Mon Jun 15, 2015 4:27 pm

OK
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro MrBig46 Tue Jun 16, 2015 4:20 pm

Ještě jeden příspěvek, který by se hodil například do rubriky "Různé":
Firma SEMO pořádá v sobotu dne 25.7.2015 od 8.30 do 15.00 hodin Dny otevřených dveří. Možná tam bude něco zajímavého k vidění a návštěvníci se také něco dozví.
Vladimír
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro MrBig46 Sat Jul 25, 2015 10:11 pm

Tak dnes jsem byl na tom dni otevřených dveří v SEMO Smržice. Jistě mně dají za pravdu ti co se akce zúčastnili (myslím si, že tam bylo mnohem více jak tisíc účastníků), že tato akce byla mimořádně zajímavá a bylo zde možno získat plno zajímavých informací. Prováděli a podávali informace opravdu nejlepší odborníci. Takové krásné rostliny rajčat a paprik jsem nikdy neviděl. Pochopitelně jsem fotil hlavně rajčata, některé snímky přidám hned jak celou dokumentaci zpracuji.
Chtěl jsem se letos zúčastnit ještě jedné akce, dnů otevřených dveří u firmy Dobrá semena, ale tato akce letos nebude (informace přímo od majitele firmy Ing.Gajdoština).
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro miroslav Sat Jul 25, 2015 11:37 pm

zdravim, i ja tam byl,osobne jsem trochu rozpacity, porovnavam to s polnimi dny Moravoseedu, kde se mi libilo o dost vice-tam jsem mohl prolezt foliáky se vsim a se vsemi odrudami..., tady teda ne, osobne jsem trochu zklaman, cekal sem víc, dost me teda prekvapila venkovni rajcata, ze prakticky nebylo nic zraleho a zacly se vybrvovat teprv prvni spodni plody - to je ta teplá Haná? Rolling Eyes

miroslav

Poèet pøíspìvkù : 530
Join date : 13. 03. 15
Age : 38

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro MrBig46 Sun Jul 26, 2015 6:21 pm

Tak já opravdu nevím, jestli se někdo z nás může pochlubit dnes, 26.7.2015, takovými krásnými tyčkovými rajčaty. Jedna rostlina je jako každá druhá, má nasazeno sedm vijanů, vrchol je už zaštípnutý, žádné náznaky listových chrob. Na tom políčku, které je na fotkách je 1440 rostlin pěti odrůd a jsou tam vysazeny kvůli ověřování kvality semen- výnos, odolnost k praskání atd. Mám dojem, že tyto zkoušky předepisují i příslušné předpisy o obchodování se semeny. Účelem pochopitelně není vypěstovat konzumní rajčata co nejdříve, ale ověřit kvalitu odrůdy v českých podmínkách a při obvyklém způsobu pěstování (7 vijanů a dost, atd.). Na svých fotkách nepoznám, která odrůda je která, ale na druhé fotce je Bejbino F1. Dále tam byly obvyklé hybridy Tipo, Torino, Parto a mám takový dojem, že i nehybridní Blumko a Jahodo.
Vladimír

Malé uvítání - Stránka 2 SAM_0096

Malé uvítání - Stránka 2 SAM_0099

Malé uvítání - Stránka 2 SAM_0129
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Malé uvítání - Stránka 2 Empty Re: Malé uvítání

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru