Zahrada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Registrovaní ale neaktivní uživatelé

+7
Wimpi
padr
Catka
Zdenci
MrBig46
Uďa
Mirek
11 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro Mirek Wed Sep 28, 2016 8:14 pm

Není nás tady sice moc, ale jsou zde i tací, kteří se zaregistrovali, ale nikdy nepřispěli, ba dokonce ani stránky nenavštívili, takže jsem se rozhodl, že začnu tyto neaktivní uživatele po roce mazat.
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro J.R. Thu Sep 29, 2016 8:15 am

Souhlas, je to divne, ze se někdo zaregistruje a pak uz se nikdy neprihlasi.
J.R.
J.R.

Poèet pøíspìvkù : 1963
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro Uďa Thu Sep 29, 2016 10:25 am

Na některých forech bez registrace nevidíte fotky apod.
Uďa
Uďa

Poèet pøíspìvkù : 222
Join date : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro J.R. Thu Sep 29, 2016 10:36 am

Podle mne je registrace bez dalšího prihlasovani k nicemu. To se nemusi registrovat a na jinych forech to bude stejne.
J.R.
J.R.

Poèet pøíspìvkù : 1963
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro Mirek Thu Sep 29, 2016 5:35 pm

Uďa napsal:Na některých forech bez registrace nevidíte fotky apod.

S tím se setkávám docela běžně, ale zaregistrovat se a neudělat ani jednu návštěvu, tak tomu nerozumím. Pokud někomu vyhovuje jen pročítání, je to jeho věc, ale na to nepotřebuje být registrován. V současné době jsou tu čtyři registrovaní, kteří se ani jednou nepřihlásili.
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro J.R. Thu Sep 29, 2016 8:19 pm

Smazal bych vsechny, co maji 0 prispevku a vic nez rok se neprihlasili.
J.R.
J.R.

Poèet pøíspìvkù : 1963
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro MrBig46 Sat Oct 01, 2016 5:23 pm

Pokud to ničemu nevadí, tak bych žádného registrovaného nemazal. Důvodů proč nediskutuje může být mnoho, možná také to, že většina diskuzí, které zde my kmenoví členové vedeme nejsou pro ostatní až tak zajímavé. A pokud nemají možnost fotografovat, tak je docela těžké se do diskuze zapojit. Asi není až zas tak dobré napsat o nějakém rajčeti že je výborné, krásně roste a má vysokou úrodu bez nějaké fotodokumentace. Jinak chci ještě poznamenat, že bez registrace nelze komunikovat přes soukromé zprávy. Někteří neaktivní mně už také psali.
Vladimír
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro MrBig46 Tue May 30, 2017 6:41 pm

Díval jsem se na seznam a nějak mně teď tady na tomto webu chybí Uďa a Miroslav. Nevíte proč už nic nepíší ? Jejich příspěvky byly pro mne často inspirující a rád jsem je četl.
Vladimír
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro Mirek Sat Dec 09, 2017 9:47 am

Tak jsem začal mazat neaktivní uživatele. V tomto okamžiku se jedná o rok 2015 a uživatele, kteří se jen zaregistrovali, ale ani jednou se nepřihlásili a ani nedali žádný příspěvek.
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro MrBig46 Sat Dec 09, 2017 6:05 pm

Souhlasím s tím smazáním, ale nemyslím si, že by to nějak pozvedlo tento web, pokud zde nebude psát vice lidí, tak zůstane stále takovou "spící Růženkou".
Vladimír
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro Zdenci Sun Dec 17, 2017 6:15 pm

Na druhou stranu, příliš mnoho myslivců = zajícova smrt. Aspoň zde nemáme přehršel nicneříkajících příspěvků a urážek.
Zdenci
Zdenci

Poèet pøíspìvkù : 944
Join date : 10. 01. 15
Age : 38
Location : Pelhřimovsko 620 m.n.m.

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro MrBig46 Sun Dec 17, 2017 10:28 pm

Já si myslím, že je to škoda, že nás tady je tak málo. Diskutovat tady mohou jen přihášení a jakékoliv urážky nebo pruzení by mohl administrátor utnout odebráním možnosti diskutovat- odhlášením příslušného diskutujícího.
Vladimír
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro J.R. Mon Dec 18, 2017 7:18 am

Málo nas zde není, ale velka část se k diskuzi moc nemá. Asi jim stačí si přečíst příspěvky od někoho jiného.
Každý má také trochu jiné pestitelske zaměry a pak není moc o čem diskutovat.
J.R.
J.R.

Poèet pøíspìvkù : 1963
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro Mirek Mon Dec 18, 2017 10:01 am

Když to pročistím a vymažu další bez příspěvků a přihlášení, tak se to zredukuje o další více než polovinu, a de-facto zůstane jen to "zdravé" jádro. Tím jsou myšleni aktvní diskutující, ale pak jsou zde ještě ti bývalí aktivní diskutující, kteří nejspíše pobrali informace a to jim stačí, protože jsou v obraze a nic moc nového už stejně není. Hosté sem samozřejmě také chodí pročítat, to ale vidím jen já jako administrator.
Je zde skupina diskutujících, která se věnuje danému tématu (převážně), jsou v obraze, a i to je důvod proč zde není hafo typicky laických dotazů.
Na zahraděcz probíhá diskuse okolo rajčat, kde Vladimír a Eva.T seznamují případné zájemce se svými postupy a zkušenostmi s konkrétními odrůdami. Část publika projevila určitý zájem, ale pak je tam taky spousta rypáků, kteří nejen že o tom ví kulové, oni navíc ani nejeví zájem takto postupovat, oni mají potřebu jen se "účastnit". Kam to směřuje je vidět na první pohled. To jen tak na okraj k počtům diskutujících.
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro Catka Mon Dec 18, 2017 3:24 pm

Pokud se na nějakém fóru zaregistruji, tak mám patrně o danou tématiku zájem, ale nemusím se cítit být spisovatelem. Dobře, nebudu tedy psát, budu jen číst, ale k tomu se přihlásím, alespoň občas, aby se o mě vědělo, že zájem mám. Je jasné, že převratných novinek není mnoho, ale já si ráda přečtu cokoli smysluplného o dění na zahradě a tam se toho za celou sezónu děje spousta. Na Tomatoviile je většinou reagováno na každý příspěvek, třeba totálně začátečnický, s nadšením, ale to jsou prostě Amící.
Catka
Catka

Poèet pøíspìvkù : 884
Join date : 18. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro Mirek Mon Dec 18, 2017 4:37 pm

Pokud se registruji, tak nejspíše proto, abych se zapojil. Pokud chci jenom číst, tak registrace není nutná. Na mnoha takovýchto fórech je i "členství" podmíněno příspěvky. Jen tak mimochodem, na Tomatoville se mi registrace nezdařila. Už nevím proč, ale nešlo mi to.
Zde je nás pár nadšenců, jejichž koníčkem je činnost okolo zeleleninové (převážně) zahrady, a kteří zde sdílejí své zkušenosti. Jelikož se již většinou nejedná o začátečníky, tak i z tohoto důvodu zde může být příspěvků méně, ale jsou věcné. Tady se asi nikdo nebude dohadovat o tom, jestli může použít benín do sekačky, který u jeho babičky zanechala ustupující německá armáda ....Wink
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro padr Wed Dec 20, 2017 3:22 pm

Ona ta registrace pomáhá v tom, že už vidím, které příspěvky jsem přečetl. Já jsem třeba na fóru o okrasných rostlinách - nemám moc co jim k tomu říci, protože jsem oproti tamním diskutujícím lehce poučený amatér. Takže mám pár příspěvků (spíš dotazů) za rok, ale hlavně po přihlášení vidím, co jsem četl a co ne. Bez toho bych brzy z fóra utekl - prohrabovat se již přečteným moc velká zábava není.
padr
padr

Poèet pøíspìvkù : 681
Join date : 20. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro Petr z Pardubic Sun Dec 31, 2017 6:42 pm

...a jakékoliv urážky nebo pruzení by mohl administrátor utnout odebráním možnosti diskutovat- odhlášením příslušného diskutujícího.
Vladimír

To by potom byly stejné praktiky jako na zahradě cz.. Vyžadovat cenzuru je ubohost.


Petr z Pardubic

Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro Mirek Sun Dec 31, 2017 6:50 pm

Administrátor a cenzor je sto a jedna.
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro Petr z Pardubic Sun Dec 31, 2017 11:14 pm

Když jdou vaše příspěvky nejdříve přes cenzuru, a jsou vloženy na fórum až zhruba po 24 hodinách, nebo vůbec, tak je někdo cenzuruje, ať už se nazývá jakkoliv vznešeně. Nejde o cenzurování "závadných" slov, ale o cenzurování celé IP adresy. Panu V. se to možná zamlouvá, já jsem pro svobodu projevu.

Petr z Pardubic

Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro J.R. Mon Jan 01, 2018 7:25 am

Taky jsem proti cenzure. Mela by stacit pripadna domluva, aby to někdo neprehanel.
Cenzura na webu zahrada.cz mi vadila, take se nemerilo vsem stejnym metrem, coz mi vadilo ještě vic.
J.R.
J.R.

Poèet pøíspìvkù : 1963
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro Mirek Mon Jan 01, 2018 8:43 am

Petr z Pardubic napsal:Když jdou vaše příspěvky nejdříve přes cenzuru, a jsou vloženy na fórum až zhruba po 24 hodinách, nebo vůbec, tak je někdo cenzuruje, ať už se nazývá jakkoliv vznešeně. Nejde o cenzurování "závadných" slov, ale o cenzurování celé IP adresy. Panu V. se to možná zamlouvá, já jsem pro svobodu projevu.  

To znám, a je to tam mnohdy k "popukání" Very Happy, navíc úspěch není vítán, tedy spíše jen u někoho Very Happy Very Happy Very Happy
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro MrBig46 Mon Jan 01, 2018 9:08 am

Tak mně ty urážky a pruzení tady na tomto webu nechybí. Jen mně chybí více diskutujících a více diskuzních příspěvků. Nevím, jak Mirek má nastavená pravidla, je to jeho věc, jak si web, za který jistě platí vede a co připustí a co už ne. Stejně je to s webem Zahrada.cz. Se svobodu to nemá nic společného.
Vladimír
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro Mirek Mon Jan 01, 2018 9:52 am

Pravidla nejsou nastavena žádná, web placený není, a co se počtu diskutujících týče, tak to je holt úděl každého takovéhoto fóra. Jednak není ve známosti, jednak začátečníci hledají spíše všeobecné informace, a těch je na netu spousta.
Tento týden jsem např. procházel hodně fór a stránek o citrusech, a byl jsem překvapen, jak neaktuální jsou. Když mrknu na poměrně populární Kiwiforum, tak je tam nyní 443 členů, 325 témat, ale jen u dvou "chlívečků" je poměrně aktualní datum příspěvků, jeden včera a jeden dnes. Vypadá to, že tato fóra nebo stránky splnily svůj účel a v této chvíli jsou "za horizontem".
Sleduji vývoj témat o račatech na zahradě, kde se hlavně Vladimír a Eva snaží prezentovat své postupy, těm které to zajímá. Když to napíšu blbě, tak polovina je o ničem (a i o urážkách), hlavně díky rýpalům, kteří dokázali akorát tak kulové. Zároveň se divím Vladimíre, že se necháš vtáhnout do těchto diskusí a neignoruješ to. To jen tak na okraj k té kvantitě diskutujících, a k té svobodě ( v tomto případě projevu) bych měl přirovnání z filmu slunce a erotika "a ženský by se svlíkaly od prsou nahoru".
Mirek
Mirek
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2369
Join date : 09. 01. 15
Location : Břeclavsko, 158 m.n.m.

http://m3f1.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro MrBig46 Mon Jan 01, 2018 12:25 pm

Jak se pozná co někoho zajímá? Asi tak, že něco napíše buď souhlasného, kritického nebo i sprostého. Na kritické a sprosté příspěvky je nutné reagovat. Potom vznikají ty nepříjemné situace, ale bez reakce to nejde. Je věcí administrátora jestli to pustí dál nebo zastaví. Mně vůbec nerozčiluje, když nějaký můj příspěvek smaže, jsem nad věcí. Ale vlákno stále žije!
Mirku, myslíš si, web Zahrada.cz nestojí provozovatele nic? Kde na to bere peníze je jeho věcí (jestli je to z reklam nebo má nějaké sponzory) je čistě jeho věcí stejně tak to, jak má web nastavený (co se může a co ne). To je vždy jen jeho svoboda a nikdo mu do toho nemá právo kecat i kdyby to všechno bylo zadarmo.
Zrovna ta rada od tebe Mirku , abych se nenechal vtáhnout do těch diskuzí, zní docela zajímavě. Tys to nědy dokázal?
Vladimír
MrBig46
MrBig46

Poèet pøíspìvkù : 1488
Join date : 11. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Registrovaní ale neaktivní uživatelé Empty Re: Registrovaní ale neaktivní uživatelé

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru